KONST / Litografier / Färglitografier 13486501
nr 1348 6501
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografier, 2 st, Oramade lösa blad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), bladets mått: 60x75 cm. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:46:39
19/9 14:55:05
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman